XBMC Addons - en to ca_es translation catalogue (30 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Fetch TV Show metadata from themoviedb.org
ca_es: Agafa les metadades de les sèries de themoviedb.org

[ctx: Addon Description]
en: The Movie Database (TMDb) is a community built movie and TV database. Every piece of data has been added by our amazing community dating back to 2008. TMDb's strong international focus and breadth of data is largely unmatched and something we're incredibly proud of. Put simply, we live and breathe community and that's precisely what makes us different.
ca_es: The Movie Database (TMDb) és una base de dades de pel·lícules i sèries creada per la comunitat. Cada dada ha estat afegida per la nostra increïble comunitat que data de 2008. El fort enfoc internacional i la quantitat de dades de TMDb és en gran mesura inigualable i una cosa de la qual estem increïblement orgullosos. En poques paraules, vivim i respirem comunitat i això és precisament el que ens fa diferents.

[ctx: #30000]
en: Preferred language
ca_es: Idioma preferit

[ctx: #30001]
en: Preferred certification country
ca_es: País de certificació preferit

[ctx: #30002]
en: Include certification prefix
ca_es: Inclou el prefix de certificació

[ctx: #30004]
en: Keep original title
ca_es: Conserva el títol original

[ctx: #30005]
en: Categorize fanart with text as landscape art
ca_es: Classifica el fanart amb text com a art panoràmic

[ctx: #30006]
en: Include country code with studio
ca_es: Inclou el codi de país amb l'estudi

[ctx: #30007]
en: Add keywords as tags
ca_es: Afegeix paraules clau com a etiquetes

[ctx: #30101]
en: Client key (optional)
ca_es: Clau del client (opcional)

[ctx: #30102]
en: Enable fanart
ca_es: Habilita el fanart

[ctx: #30103]
en: Enable poster
ca_es: Habilita el cartell

[ctx: #30104]
en: Enable banner
ca_es: Habilita el baner

[ctx: #30105]
en: Enable clearlogo
ca_es: Habilita el clearlogo

[ctx: #30106]
en: Enable clearart
ca_es: Habilita el clearart

[ctx: #30107]
en: Enable landscape
ca_es: Habilita l'apaïsat

[ctx: #30108]
en: Enable character art
ca_es: Habilita el character art

[ctx: #30109]
en: Include art from fanart.tv
ca_es: Inclou l'art de fanart.tv

[ctx: #30150]
en: Enable season poster
ca_es: Habilita el cartell de la temporada

[ctx: #30151]
en: Enable season banner
ca_es: Habilita el baner de la temporada

[ctx: #30152]
en: Enable season landscape
ca_es: Habilita l'apaïsat de la temporada

[ctx: #30200]
en: Advanced
ca_es: Avançat

[ctx: #30201]
en: Verbose debug logging
ca_es: Registre de depuració detallat

[ctx: #30300]
en: Ratings
ca_es: Valoracions

[ctx: #30301]
en: Default rating from
ca_es: Valoració predeterminada de

[ctx: #30302]
en: Also add IMDb ratings
ca_es: Afegeix també valoracions d'IMDb

[ctx: #30303]
en: Also add Trakt.tv ratings
ca_es: Afegeix també valoracions de Trakt.tv

[ctx: #30304]
en: Also add TMDb ratings
ca_es: Afegeix també valoracions de TMDb

[ctx: #30305]
en: Enable Trailer
ca_es: Habilita el tràiler

[ctx: #30306]
en: Addon Player
ca_es: Reproductor de complements
