game.controller.mouse - en to es_es translation catalogue (13 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Computer Mouse
es_es: Ratón de Ordenador

[ctx: Addon Description]
en: A standard mouse with two buttons and a middle wheel.
es_es: Un ratón estándar con dos botones y una rueda central.

[ctx: #30000]
en: Computer mouse
es_es: Ratón de Ordenador

[ctx: #30001]
en: Left button
es_es: Botón izquierdo

[ctx: #30002]
en: Right button
es_es: Botón derecho

[ctx: #30003]
en: Middle button
es_es: Botón central

[ctx: #30004]
en: Wheel up
es_es: Rueda arriba

[ctx: #30005]
en: Wheel down
es_es: Rueda abajo

[ctx: #30006]
en: Pointer
es_es: Puntero

[ctx: #30007]
en: Wheel left
es_es: Rueda izquierda

[ctx: #30008]
en: Wheel right
es_es: Rueda derecha

[ctx: #30009]
en: Button 4
es_es: Botón 4

[ctx: #30010]
en: Button 5
es_es: Botón 5
