KODI Addons - en to id_id translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30075]
en: Pause
id_id: Jeda

[ctx: #30082]
en: Left
id_id: Kiri

[ctx: #30083]
en: Up
id_id: Atas

[ctx: #30084]
en: Down
id_id: Bawah

[ctx: #30085]
en: Right
id_id: Kanan
