XBMC-Addons - en to uk_UA translation catalogue (92 entries)

[ctx: #30000]
en: General
uk_UA: Загальні

[ctx: #30001]
en: Username
uk_UA: Ім'я користувача

[ctx: #30002]
en: Password
uk_UA: Пароль

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
uk_UA: Завжди запитувати про якість відео

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
uk_UA: Дозволити 3D

[ctx: #30021]
en: Show fanart
uk_UA: Показувати фанарт

[ctx: #30022]
en: Items per page
uk_UA: Кількість елементів на сторінці

[ctx: #30023]
en: Search history size
uk_UA: Кількість збережених пошукових запитів

[ctx: #30024]
en: Cache size (MB)
uk_UA: Розмір кешу (Мб)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
uk_UA: Запустити майстер налаштування

[ctx: #30026]
en: Override view
uk_UA: Користувацьки налаштування виду

[ctx: #30027]
en: View: Default
uk_UA: Вид: Звичайний

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
uk_UA: Вид: Серії

[ctx: #30029]
en: View: Movies
uk_UA: Вид: Фільми

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
uk_UA: Запустити майстер налаштування?

[ctx: #30031]
en: Advanced
uk_UA: Розширені

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
uk_UA: Вид: Серіали

[ctx: #30033]
en: View: Songs
uk_UA: Вид: Композиції

[ctx: #30034]
en: View: Artists
uk_UA: Вид: Виконавці

[ctx: #30035]
en: View: Albums
uk_UA: Вид: Альбоми

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
uk_UA: Підтримка альтернативного програвача

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
uk_UA: Додати в обране

[ctx: #30102]
en: Search
uk_UA: Пошук

[ctx: #30103]
en: Library
uk_UA: Бібліотека

[ctx: #30104]
en: Highlights
uk_UA: Рекомендоване

[ctx: #30105]
en: Archive
uk_UA: Архів

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
uk_UA: Наступна сторінка (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
uk_UA: Відкладений перегляд

[ctx: #30108]
en: Remove
uk_UA: Видалити

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
uk_UA: Новітнє відео

[ctx: #30110]
en: New Search
uk_UA: Новий пошук

[ctx: #30111]
en: Sign In
uk_UA: Авторизація

[ctx: #30112]
en: Sign Out
uk_UA: Вийти

[ctx: #30113]
en: Rename
uk_UA: Перейменувати

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
uk_UA: Підтвердити знищення

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
uk_UA: Підтвердити видалення

[ctx: #30116]
en: Delete "%s"?
uk_UA: Знищіти "%s"?

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
uk_UA: Видалити "%s"?

[ctx: #30118]
en: Delete
uk_UA: Знищення

[ctx: #30119]
en: Please wait...
uk_UA: Будь ласка, почекайте...

[ctx: #30120]
en: Clear
uk_UA: Очистити

[ctx: #30500]
en: Channels
uk_UA: Канали

[ctx: #30501]
en: Playlists
uk_UA: Плейлисти

[ctx: #30502]
en: Go to %s
uk_UA: Перейти до %s

[ctx: #30503]
en: Show channel fanart
uk_UA: Показувати фанарти каналів

[ctx: #30504]
en: Subscriptions
uk_UA: Підписки

[ctx: #30505]
en: Unsubscribe
uk_UA: Відмінити підписку

[ctx: #30506]
en: Subscribe
uk_UA: Підписатися

[ctx: #30507]
en: My Channel
uk_UA: Мої канали

[ctx: #30508]
en: Liked Videos
uk_UA: Вподобане відео

[ctx: #30509]
en: History
uk_UA: Історія

[ctx: #30510]
en: My Subscriptions
uk_UA: Мої підписки

[ctx: #30511]
en: Queue video
uk_UA: Додати в чергу

[ctx: #30512]
en: Browse Channels
uk_UA: Перегляд каналів

[ctx: #30513]
en: Popular right now
uk_UA: Популярне зараз

[ctx: #30514]
en: Related Videos
uk_UA: Схоже відео

[ctx: #30515]
en: Auto-Remove from 'Watch Later'
uk_UA: Авто-видалення з "Відкладеного перегляду"

[ctx: #30516]
en: Folders
uk_UA: Елементи меню

[ctx: #30517]
en: Subscribe to %s
uk_UA: Підписатися на %s

[ctx: #30518]
en: Go to '%s'
uk_UA: Перейдіть по '%s'

[ctx: #30519]
en: and enter the following code:
uk_UA: і введіть наступний код:

[ctx: #30520]
en: Add to...
uk_UA: Додати в...

[ctx: #30521]
en: Select playlist
uk_UA: Вибрати плейліст

[ctx: #30522]
en: New playlist...
uk_UA: Новий плейліст...

[ctx: #30523]
en: Language
uk_UA: Мова

[ctx: #30524]
en: Select language
uk_UA: Виберіть мову

[ctx: #30525]
en: Select region
uk_UA: Виберіть регіон

[ctx: #30526]
en: Adjust
uk_UA: Регіональні налаштування

[ctx: #30527]
en: Language and region?
uk_UA: Налаштувати мову та регіон?

[ctx: #30528]
en: Rate...
uk_UA: Оцінити...

[ctx: #30529]
en: I like this
uk_UA: Мені сподобалося

[ctx: #30530]
en: I dislike this
uk_UA: Мені не сподобалося

[ctx: #30531]
en: Play all
uk_UA: Програти все

[ctx: #30532]
en: Default
uk_UA: Звичайний порядок

[ctx: #30533]
en: Reverse
uk_UA: Зворотний порядок

[ctx: #30534]
en: Shuffle
uk_UA: Випадковий порядок

[ctx: #30535]
en: Select the order of the playlist
uk_UA: Порядок відтворення

[ctx: #30536]
en: Updating Playlist...
uk_UA: Оновлення плейліста...

[ctx: #30537]
en: Play from here
uk_UA: Програти з цього місця

[ctx: #30538]
en: Disliked Videos
uk_UA: Відео, яке не сподобалось

[ctx: #30539]
en: Live
uk_UA: Прямий ефір

[ctx: #30540]
en: Play with...
uk_UA: Відтворити за допомогою...

[ctx: #30541]
en: Show channel name in description
uk_UA: Показувати назву каналу в описі

[ctx: #30542]
en: rtmpe streams are not supported
uk_UA: потоки rtmpe не підтримуються

[ctx: #30543]
en: Refresh
uk_UA: Оновити

[ctx: #30544]
en: More Links from the description
uk_UA: Більше посилань з опису

[ctx: #30545]
en: No further links found.
uk_UA: Подальших посилань не знайдено.

[ctx: #30546]
en: Please log in twice!
uk_UA: Будь-ласка, увійдіть двічі!

[ctx: #30547]
en: You must enable two applications so that YouTube is functioning properly.
uk_UA: Ви повинні підключити дві копії програми щоб YouTube працював правильно.

[ctx: #30548]
en: More...
uk_UA: Ще...

[ctx: #30549]
en: No videos streams found
uk_UA: Відеопотоки не знайдені

[ctx: #30550]
en: Region
uk_UA: регіон
