XBMC-Addons - en to sv_se translation catalogue (22 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Plugin for YouTube
sv_se: Plugin för YouTube

[ctx: Addon Description]
en: YouTube is one of the biggest video-sharing websites of the world.
sv_se: YouTube är en av de största videodelningssajterna i världen.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: This plugin is not endorsed by Google
sv_se: Detta plugin är inte godkänt av Google

[ctx: #30000]
en: General
sv_se: Allmänt

[ctx: #30001]
en: Username
sv_se: Användarnamn

[ctx: #30002]
en: Password
sv_se: Lösenord

[ctx: #30007]
en: Use MPEG-DASH
sv_se: Använd MPEG-DASH

[ctx: #30008]
en: Configure InputStream Adaptive
sv_se: Konfigurera InputStream Adaptive

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
sv_se: Fråga alltid efter videokvalitet

[ctx: #30010]
en: Maximum video quality
sv_se: Bästa videokvalitet

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
sv_se: Tillåt 3D

[ctx: #30022]
en: Items per page
sv_se: Antal per sida

[ctx: #30023]
en: Search history size
sv_se: Sökhistoriestorlek

[ctx: #30024]
en: Cache size (MB)
sv_se: Cache-storlek (MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
sv_se: Tillåt inställningsguide

[ctx: #30031]
en: Advanced
sv_se: Avancerat

[ctx: #30100]
en: Favourites
sv_se: Favoriter

[ctx: #30102]
en: Search
sv_se: Sök

[ctx: #30500]
en: Channels
sv_se: Kanaler

[ctx: #30561]
en: None
sv_se: Ingen

[ctx: #30577]
en: Settings
sv_se: Inställningar

[ctx: #30619]
en: Port
sv_se: Portnummer
