XBMC-Addons - en to nl_nl translation catalogue (277 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Plugin for YouTube
nl_nl: Plugin voor YouTube

[ctx: Addon Description]
en: YouTube is one of the biggest video-sharing websites of the world.
nl_nl: YouTube is een van de grootste videodelenwebsite in de hele wereld.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: This plugin is not endorsed by Google
nl_nl: Deze plug-in wordt niet door Google ondersteund

[ctx: #30000]
en: General
nl_nl: Algemeen

[ctx: #30001]
en: Username
nl_nl: Gebruikersnaam

[ctx: #30002]
en: Password
nl_nl: Wachtwoord

[ctx: #30007]
en: Use MPEG-DASH
nl_nl: Gebruik MPEG-DASH

[ctx: #30008]
en: Configure InputStream Adaptive
nl_nl: Configureer adaptieve inputstream

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
nl_nl: Vraag altijd naar video kwaliteit

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
nl_nl: Sta 3D Toe

[ctx: #30021]
en: Show fanart
nl_nl: Toon Fanart

[ctx: #30022]
en: Items per page
nl_nl: Items per pagina

[ctx: #30023]
en: Search history size
nl_nl: Zoekhistorie grootte

[ctx: #30024]
en: Cache size (MB)
nl_nl: Cacheomvang (MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
nl_nl: Schakel setup-wizard in

[ctx: #30026]
en: Override view
nl_nl: Overschrijf venster

[ctx: #30027]
en: View: Default
nl_nl: Venster: standaard

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
nl_nl: Venster: Afleveringen

[ctx: #30029]
en: View: Movies
nl_nl: Venster: Films

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
nl_nl: Setup-wizard uitvoeren?

[ctx: #30031]
en: Advanced
nl_nl: Geavanceerd

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
nl_nl: Venster: TV Series

[ctx: #30033]
en: View: Songs
nl_nl: Venster: Nummers

[ctx: #30034]
en: View: Artists
nl_nl: Venster: Artiesten

[ctx: #30035]
en: View: Albums
nl_nl: Venster: Albums

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
nl_nl: Ondersteun alternatieve speler

[ctx: #30037]
en: Custom Watch Later playlist id
nl_nl: Aangepast Bekijk Later afspeellijst ID

[ctx: #30038]
en: Custom History playlist id
nl_nl: Aangepast Geschiedenis afspeellijst ID

[ctx: #30100]
en: Favourites
nl_nl: Favorieten

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
nl_nl: Voeg toe aan addon favorieten

[ctx: #30102]
en: Search
nl_nl: Zoeken

[ctx: #30103]
en: Library
nl_nl: Bibliotheek

[ctx: #30104]
en: Highlights
nl_nl: Hoogtepunten

[ctx: #30105]
en: Archive
nl_nl: Archief

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
nl_nl: Volgende Pagina (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
nl_nl: Bekijk Later

[ctx: #30108]
en: Remove
nl_nl: Verwijder

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
nl_nl: Nieuwste Video's

[ctx: #30110]
en: New Search
nl_nl: Nieuwe Zoekopdracht

[ctx: #30111]
en: Sign In
nl_nl: Inloggen

[ctx: #30112]
en: Sign Out
nl_nl: Uitloggen

[ctx: #30113]
en: Rename
nl_nl: Hernoemen

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
nl_nl: Bevestig wissen

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
nl_nl: Bevestig verwijderen

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
nl_nl: Verwijder "%s"?

[ctx: #30118]
en: Delete
nl_nl: Verwijder

[ctx: #30119]
en: Please wait...
nl_nl: Geduld AUB...

[ctx: #30120]
en: Clear
nl_nl: Opschonen

[ctx: #30201]
en: API Key
nl_nl: API Sleutel

[ctx: #30202]
en: API Id
nl_nl: API ID

[ctx: #30203]
en: API Secret
nl_nl: API Geheim

[ctx: #30204]
en: Enable personal API keys
nl_nl: Peroonlijke API sleutels inschakelen

[ctx: #30205]
en: Use preset API key set
nl_nl: Gebruik vooraf ingestelde API sleutel set

[ctx: #30500]
en: Channels
nl_nl: Kanalen

[ctx: #30501]
en: Playlists
nl_nl: Afspeellijsten

[ctx: #30502]
en: Go to %s
nl_nl: Ga naar %s

[ctx: #30503]
en: Show channel fanart
nl_nl: Toon kanaal afbeeldingen

[ctx: #30504]
en: Subscriptions
nl_nl: Abonnementen

[ctx: #30505]
en: Unsubscribe
nl_nl: Meld af

[ctx: #30506]
en: Subscribe
nl_nl: Abonneer

[ctx: #30507]
en: My Channel
nl_nl: Mijn Kanaal

[ctx: #30508]
en: Liked Videos
nl_nl: Leuk gevonden Video's

[ctx: #30509]
en: History
nl_nl: Geschiedenis

[ctx: #30510]
en: My Subscriptions
nl_nl: Mijn Abonnementen

[ctx: #30511]
en: Queue video
nl_nl: Video wachtrij

[ctx: #30512]
en: Browse Channels
nl_nl: Blader door Kanalen

[ctx: #30513]
en: Popular right now
nl_nl: Populair op dit moment

[ctx: #30514]
en: Related Videos
nl_nl: Gerelateerde Video's

[ctx: #30515]
en: Auto-Remove from 'Watch Later'
nl_nl: Verwijder automatisch van 'Later Bekijken'

[ctx: #30516]
en: Folders
nl_nl: Mappen

[ctx: #30517]
en: Subscribe to %s
nl_nl: Abonneer op %s

[ctx: #30518]
en: Go to '%s'
nl_nl: Ga naar '%s'

[ctx: #30519]
en: and enter the following code:
nl_nl: en vul de volgende code in:

[ctx: #30520]
en: Add to...
nl_nl: Voeg toe aan...

[ctx: #30521]
en: Select playlist
nl_nl: Selecteer afspeellijst

[ctx: #30522]
en: New playlist...
nl_nl: Nieuwe afspeellijst...

[ctx: #30523]
en: Language
nl_nl: Taal

[ctx: #30524]
en: Select language
nl_nl: Selecteer taal

[ctx: #30525]
en: Select region
nl_nl: Selecteer regio

[ctx: #30526]
en: Adjust
nl_nl: Aanpassen

[ctx: #30527]
en: Language and region?
nl_nl: Taal en regio?

[ctx: #30528]
en: Rate...
nl_nl: Beoordeling...

[ctx: #30529]
en: I like this
nl_nl: Leuk

[ctx: #30530]
en: I dislike this
nl_nl: Niet leuk

[ctx: #30531]
en: Play all
nl_nl: Alles afspelen

[ctx: #30532]
en: Default
nl_nl: Standaard

[ctx: #30533]
en: Reverse
nl_nl: Omgekeerd

[ctx: #30534]
en: Shuffle
nl_nl: Willekeurige volgorde

[ctx: #30535]
en: Select the order of the playlist
nl_nl: Selecteer volgorde van de afspeellijst

[ctx: #30536]
en: Updating Playlist...
nl_nl: Afspeellijst bijwerken...

[ctx: #30537]
en: Play from here
nl_nl: Vanaf hier afspelen

[ctx: #30538]
en: Disliked Videos
nl_nl: Video's die ik niet leuk vind

[ctx: #30540]
en: Play with...
nl_nl: Afspelen met...

[ctx: #30541]
en: Show channel name in description
nl_nl: Toon kanaalnaam in beschrijving

[ctx: #30542]
en: rtmpe streams are not supported
nl_nl: rtmpe streams worden niet ondersteund

[ctx: #30543]
en: Refresh
nl_nl: Verversen

[ctx: #30544]
en: More Links from the description
nl_nl: Meer links van de beschrijving

[ctx: #30545]
en: No further links found.
nl_nl: Geen verdere links gevonden

[ctx: #30546]
en: Please log in twice!
nl_nl: Log AUB twee keer in!

[ctx: #30547]
en: You must enable two applications so that YouTube is functioning properly.
nl_nl: Je moet twee applicaties inschakelen zodat YouTube correct kan functioneren.

[ctx: #30548]
en: More...
nl_nl: Meer...

[ctx: #30549]
en: No videos streams found
nl_nl: Geen videostreams gevonden

[ctx: #30550]
en: Region
nl_nl: Regio

[ctx: #30551]
en: Recommendations
nl_nl: Aanbevolen

[ctx: #30552]
en: Maintenance
nl_nl: Onderhoud

[ctx: #30553]
en: Delete function cache database
nl_nl: Verwijder functiecache database

[ctx: #30554]
en: Delete search history database
nl_nl: Verwijder zoekhistorie database

[ctx: #30555]
en: Clear function cache
nl_nl: Opschonen functie cache

[ctx: #30556]
en: Clear search history
nl_nl: Opschonen zoekhistorie

[ctx: #30557]
en: function cache
nl_nl: Functie cache

[ctx: #30558]
en: search history
nl_nl: Zoekhistorie

[ctx: #30559]
en: Delete settings.xml
nl_nl: Verwijder settings.xml

[ctx: #30560]
en: Subtitle language
nl_nl: Te downloaden ondertitelingstaal

[ctx: #30561]
en: None
nl_nl: Geen

[ctx: #30562]
en: All
nl_nl: Alles

[ctx: #30563]
en: Setting
nl_nl: Instelling

[ctx: #30564]
en: Setting, English
nl_nl: Instelling, Engels

[ctx: #30565]
en: English
nl_nl: Engels

[ctx: #30566]
en: Prompt
nl_nl: Waarschuwen

[ctx: #30567]
en: Set as Watch Later
nl_nl: Bekijk Later

[ctx: #30568]
en: Remove as Watch Later
nl_nl: Verwijder van Bekijk Later

[ctx: #30569]
en: Are you sure you want to remove '%s' as your Watch Later list?
nl_nl: Weet je zeker dat je '%s' wilt verwijderen van je Bekijk Later lijst?

[ctx: #30570]
en: Are you sure you want to replace your current Watch Later list with '%s'?
nl_nl: Weet je zeker dat je je huidige Bekijk Later lijst wilt vervangen met '%s'?

[ctx: #30571]
en: Set as History
nl_nl: Als geschiedenis instellen

[ctx: #30572]
en: Remove as History
nl_nl: Verwijder van geschiedenis

[ctx: #30573]
en: Are you sure you want to remove '%s' as your History list?
nl_nl: Weet je zeker dat je '%s' wilt verwijderen van je Geschiedenis lijst?

[ctx: #30574]
en: Are you sure you want to replace your current History list with '%s'?
nl_nl: Weet je zeker dat je je huidige Geschiedenis lijst wilt vervangen met '%s'?

[ctx: #30575]
en: Succeeded
nl_nl: Geslaagd

[ctx: #30576]
en: Failed
nl_nl: Mislukt

[ctx: #30577]
en: Settings
nl_nl: Instellingen

[ctx: #30578]
en: Force SSL certificate verification
nl_nl: Forceer SSL certificaat verificatie

[ctx: #30579]
en: MPEG-DASH is enabled in the YouTube settings, however InputStream Adaptive appears to be disabled. Would you like to enable InputStream Adaptive now?
nl_nl: MPEG-DASH is ingeschakeld in de YouTube instellingen. Echter inputstream.adaptive lijkt te zijn uitgeschakeld. Wil je inputstream.adaptive nu inschakelen?

[ctx: #30580]
en: Reset access manager
nl_nl: Inlogbeheer resetten

[ctx: #30581]
en: Are you sure you want to reset access manager?
nl_nl: Weet je zeker dat je inlogbeheer wilt resetten?

[ctx: #30582]
en: Autoplay suggested videos
nl_nl: Speel aanbevolen video's automatisch af

[ctx: #30583]
en: Automatic
nl_nl: Automatisch

[ctx: #30584]
en: My Subscriptions (Filtered)
nl_nl: Mijn Abonnementen (Gefilterd)

[ctx: #30585]
en: Filtered channel list (comma delimited)
nl_nl: Gefilterde Kanaal Lijst (komma gescheiden)

[ctx: #30586]
en: Blacklist
nl_nl: Zwarte lijst

[ctx: #30587]
en: Add to My Subscriptions filter
nl_nl: Toevoegen aan Mijn Abonnementen filter

[ctx: #30588]
en: Remove from My Subscriptions filter
nl_nl: Verwijder van Mijn Abonnementen filter

[ctx: #30589]
en: Added to My Subscriptions filter
nl_nl: Toegevoegd aan Mijn Abonnementen filter

[ctx: #30590]
en: Removed from My Subscriptions filter
nl_nl: Verwijderd van Mijn Abonnementen filter

[ctx: #30591]
en: Thumbnail size
nl_nl: Miniatuur formaat

[ctx: #30593]
en: High (4:3)
nl_nl: Hoog (4:3)

[ctx: #30594]
en: Safe search
nl_nl: Veilig zoeken

[ctx: #30595]
en: Moderate
nl_nl: Gemiddeld

[ctx: #30596]
en: Strict
nl_nl: Streng

[ctx: #30597]
en: Updated: %s
nl_nl: %s bijgewerkt

[ctx: #30598]
en: Personal API keys enabled
nl_nl: Persoonlijke API sleutels ingeschakeld

[ctx: #30599]
en: Failed to enable personal API keys. Missing: %s
nl_nl: Inschakelen persoonlijke API sleutels mislukt. %s ontbreekt

[ctx: #30600]
en: Configure subtitles
nl_nl: Configureer ondertiteling

[ctx: #30601]
en: %s with %s fallback
nl_nl: %s met %s terugval

[ctx: #30602]
en: No auto-generated
nl_nl: Geen automatisch gegenereerde

[ctx: #30603]
en: Age gate
nl_nl: Leeftijdscontrole

[ctx: #30604]
en: Allow offensive content
nl_nl: Beledigende inhoud toestaan

[ctx: #30605]
en: Quick Search
nl_nl: Snelzoeken

[ctx: #30606]
en: Quick Search (Incognito)
nl_nl: Snelzoeken (Incognito)

[ctx: #30607]
en: Audio only
nl_nl: Alleen geluid

[ctx: #30608]
en: Allow developer keys
nl_nl: Ontwikkelaarsleutels toestaan

[ctx: #30609]
en: Clear watch history
nl_nl: Opschonen Kijkgeschiedenis

[ctx: #30610]
en: This will clear your account's watch history from all devices. You can't undo this.
nl_nl: Dit zal de kijkgeschiedenis van je account op alle apparaten opschonen. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt

[ctx: #30611]
en: Saved Playlists
nl_nl: Opgeslagen afspeelljsten

[ctx: #30612]
en: Retry
nl_nl: Probeer nogmaals

[ctx: #30613]
en: Retrieve Watch Later playlist id
nl_nl: Bekijk Later afspeellijst-id ophalen

[ctx: #30614]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. Add a few videos to Watch Later via the web/app and retry.
nl_nl: Ophalen afspeellijst-id mislukt. Voeg een aantal video's toe aan Bekijk Later via internet/app en probeer nogmaals.

[ctx: #30615]
en: Cancel
nl_nl: Annuleren

[ctx: #30616]
en: Must be signed in.
nl_nl: Je moet ingelogd zijn.

[ctx: #30618]
en: Enable mpeg-dash proxy
nl_nl: MPEG Dash proxy gebruiken

[ctx: #30619]
en: Port
nl_nl: Poort

[ctx: #30620]
en: Port %s already in use. Cannot start http server.
nl_nl: Poort %s al in gebruik. Kan de http server niet starten.

[ctx: #30621]
en: Proxy is required for mpeg-dash vods (see Advanced > HTTP Server)
nl_nl: Proxy is vereist voor mpeg-dash vods.

[ctx: #30622]
en: Purchases
nl_nl: Aankopen

[ctx: #30623]
en: Install InputStream Helper
nl_nl: Installeer InputStream Helper

[ctx: #30624]
en: Requires Kodi 17+
nl_nl: Kodi 17+ vereist

[ctx: #30625]
en: InputStream Helper is already installed.
nl_nl: InputStream Helper is al geïnstalleerd.

[ctx: #30626]
en: Delete temporary files
nl_nl: Verwijder tijdelijke bestanden

[ctx: #30627]
en: Rate video after watching
nl_nl: Video beoordelen na bekijken

[ctx: #30628]
en: HTTP Server
nl_nl: HTTP-server

[ctx: #30629]
en: IP whitelist (comma delimited)
nl_nl: IP witte lijst (komma gescheiden)

[ctx: #30630]
en: Save
nl_nl: Opslaan

[ctx: #30631]
en: Successfully updated: %s
nl_nl: %s bijwerken geslaagd

[ctx: #30632]
en: Enable API configuration page
nl_nl: API instellingen pagina inschakelen

[ctx: #30633]
en: http://<ipaddress>:<port>/youtube/api (see Advanced > HTTP Server)
nl_nl: http://<ipaddress>:<port>/youtube/api (zie HTTP-server)

[ctx: #30634]
en: YouTube Add-on API Configuration
nl_nl: YouTube API Instellingen

[ctx: #30635]
en: No changes detected, API keys were not updated.
nl_nl: Geen wijzigingen gedetecteerd. API sleutels niet bijgewerkt.

[ctx: #30636]
en: Personal API keys are enabled.
nl_nl: Persoonlijke API sleutels zijn ingeschakeld

[ctx: #30637]
en: Personal API keys are disabled.
nl_nl: Persoonlijke API sleutels zijn uitgeschakeld

[ctx: #30638]
en: Bookmark this page to quickly add your keys in the future.
nl_nl: Sla deze pagina op als favoriet,om in de toekomst snel sleutels toe te voegen.

[ctx: #30639]
en: Found personal API keys in api_keys.json, would you like to restore them? Choosing no will overwrite them.
nl_nl: Persoonlijke API sleutels aangetroffen in api_keys.json. Wil je deze sleutels herstellen? Indien u nee kiest worden de sleutels overschreven.

[ctx: #30640]
en: Restore
nl_nl: Herstellen

[ctx: #30641]
en: Delete api_keys.json
nl_nl: Verwijder api_keys.json

[ctx: #30642]
en: Delete access_manager.json
nl_nl: Verwijder access_manager.json

[ctx: #30643]
en: Listen on IP
nl_nl: Luister op IP

[ctx: #30644]
en: Select listen IP
nl_nl: Selecteer luister IP

[ctx: #30645]
en: Refresh after watching
nl_nl: Ververs na bekijken

[ctx: #30646]
en: Upcoming Live
nl_nl: Binnenkort Live

[ctx: #30647]
en: Completed Live
nl_nl: Live Afgerond

[ctx: #30648]
en: API Key is incorrect. Settings - API - API Key
nl_nl: API Sleutel is onjuist. Instellingen - API - API Sleutel

[ctx: #30649]
en: Client Id is incorrect. Settings - API - API Id
nl_nl: Client ID is onjuist. Instellingen - API - API ID

[ctx: #30650]
en: Client Secret is incorrect. Settings - API - API Secret
nl_nl: Client Geheim is onjuist. Instellingen - API - Geheim

[ctx: #30651]
en: Location
nl_nl: Locatie

[ctx: #30652]
en: Location radius (km)
nl_nl: Straal locatie (km)

[ctx: #30653]
en: Perform geolocation? Used for [B]My Location[/B]
nl_nl: Geoloactie uitvoeren? Gebruikt voor [B]Mijn Lokatie[/B]

[ctx: #30654]
en: My Location
nl_nl: Mijn Lokatie

[ctx: #30655]
en: Switch User
nl_nl: Wissel van Gebruiker

[ctx: #30656]
en: New user
nl_nl: Nieuwe Gebruiker

[ctx: #30657]
en: Unnamed
nl_nl: Zonder Naam

[ctx: #30658]
en: Enter a name for this user
nl_nl: Voer een naam in voor deze gebruiker

[ctx: #30659]
en: User is now '%s'
nl_nl: Gebruiker is nu '%s'

[ctx: #30660]
en: Users
nl_nl: Gebruikers

[ctx: #30661]
en: Add a user
nl_nl: Gebruiker toevoegen

[ctx: #30662]
en: Remove a user
nl_nl: Gebruiker verwijderen

[ctx: #30663]
en: Rename a user
nl_nl: Gebruiker hernoemen

[ctx: #30664]
en: Switch user
nl_nl: Wissel van Gebruiker

[ctx: #30665]
en: Switch to '%s' now?
nl_nl: Schakel nu om naar '%s'?

[ctx: #30666]
en: Removed '%s'
nl_nl: '%s' verwijderd

[ctx: #30667]
en: Renamed '%s' to '%s'
nl_nl: '%s' hernoemd naar '%s'

[ctx: #30668]
en: Play count minimum percent
nl_nl: Afspeel minimum percentage

[ctx: #30669]
en: Mark unwatched
nl_nl: Markeer als onbekeken

[ctx: #30670]
en: Mark watched
nl_nl: Markeer als bekeken

[ctx: #30671]
en: Clear playback history
nl_nl: Wis afspeelgeschiedenis

[ctx: #30672]
en: Delete playback history
nl_nl: Verwijder afspeelgeschiedenis

[ctx: #30673]
en: playback history
nl_nl: Afspeelgeschiedenis

[ctx: #30674]
en: Reset resume point
nl_nl: Afspeelpunt resetten

[ctx: #30676]
en: Just now
nl_nl: Alleen nu

[ctx: #30677]
en: A minute ago
nl_nl: Een minuut geleden

[ctx: #30678]
en: Recently
nl_nl: Onlangs

[ctx: #30679]
en: An hour ago
nl_nl: Een uur geleden

[ctx: #30680]
en: Two hours ago
nl_nl: Twee uur geleden

[ctx: #30681]
en: Three hours ago
nl_nl: Drie uur geleden

[ctx: #30682]
en: Yesterday at
nl_nl: Gisteren om

[ctx: #30683]
en: Two days ago
nl_nl: Twee dagen geleden

[ctx: #30684]
en: Today at
nl_nl: Vandaag om

[ctx: #30685]
en: Delete data cache database
nl_nl: Verwijder datacache database

[ctx: #30686]
en: Clear data cache
nl_nl: Opschonen datacache

[ctx: #30687]
en: data cache
nl_nl: datacache

[ctx: #30688]
en: Use for videos
nl_nl: Gebruik voor video's

[ctx: #30689]
en: Use for live streams
nl_nl: Gebruik voor livestreams

[ctx: #30691]
en: Airing now
nl_nl: Wordt nu uitgezonden

[ctx: #30692]
en: In a minute
nl_nl: Over een minuut

[ctx: #30693]
en: Airing soon
nl_nl: Wordt binnenkort uitgezonden

[ctx: #30694]
en: In over an hour
nl_nl: Binnen een uur

[ctx: #30695]
en: In over two hours
nl_nl: Binnen twee uur

[ctx: #30696]
en: Airing today at
nl_nl: Wordt vandaag uitgezonden om

[ctx: #30697]
en: Tomorrow at
nl_nl: Morgen om

[ctx: #30698]
en: Check my IP
nl_nl: Controleer mijn IP

[ctx: #30699]
en: HTTP server is not running
nl_nl: HTTP Server is niet opgestart

[ctx: #30700]
en: Client IP is %s
nl_nl: Cliënt-IP is %s

[ctx: #30701]
en: Failed to obtain client IP
nl_nl: Verkrijgen client IP mislukt

[ctx: #30702]
en: Play with subtitles
nl_nl: Afspelen met ondertiteling

[ctx: #30703]
en: Are you sure?
nl_nl: Weet je dat zeker?

[ctx: #30704]
en: Use YouTube website urls
nl_nl: Gebruik YouTube website url's

[ctx: #30705]
en: Download subtitles
nl_nl: Download ondertiteling

[ctx: #30706]
en: Download subtitles before starting playback? (Default: No)
nl_nl: Ondertiteling downloaden voor dat afspelen begint?

[ctx: #30707]
en: Untitled
nl_nl: Naamloos

[ctx: #30708]
en: Play audio only
nl_nl: Alleen geluid afspelen

[ctx: #30709]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. To increase the chances of retrieval add 8-10 videos to Watch Later via the web/app and retry.
nl_nl: Ophalen ID van Bekijk Later afspeellijst mislukt. Voeg minimaal 8 video's toe aan de de afspeellijst en probeer het opnieuw

[ctx: #30710]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. Try again tomorrow without removing any of the videos.
nl_nl: Ophalen ID van Bekijk Later afspeellijst mislukt. Probeer het morgen opnieuw zonder een video van de afspeellijst te verwijderen

[ctx: #30711]
en: Searching for Watch Later... Page %s
nl_nl: Zoeken naar Bekijk Later...pagina %s

[ctx: #30712]
en: Rate videos in playlists
nl_nl: Beoordeel video's in afspeellijsten

[ctx: #30713]
en: Added to Watch Later
nl_nl: Toegevoegd aan Bekijk Later

[ctx: #30714]
en: Added to playlist
nl_nl: Toegevoegd aan afspeellijst

[ctx: #30715]
en: Removed from playlist
nl_nl: Verwijderd van afspeellijst

[ctx: #30716]
en: Liked video
nl_nl: Leuk

[ctx: #30717]
en: Disliked video
nl_nl: Niet Leuk

[ctx: #30718]
en: Rating removed
nl_nl: Beoordeling verwijderd

[ctx: #30719]
en: Subscribed to channel
nl_nl: Geabonneerd

[ctx: #30720]
en: Unsubscribed from channel
nl_nl: Niet meer geabonneerd

[ctx: #30721]
en: Default to WEBM adaptation set (4K)
nl_nl: Standaard naar WEBM (4K)

[ctx: #30723]
en: Proxy is required for mpeg-dash vods (see Advanced > HTTP Server)[CR]> 1080p and HDR requires InputStream Adaptive >= 2.3.14
nl_nl: Proxy vereist voor mpeg-dasg vods (zie HTTP server)[CR]> 1080p en HDR vereisen InputStream Adaptive vanaf versie 2.3.14

[ctx: #30730]
en: Play (Ask for quality)
nl_nl: Afspelen (Naar kwaliteit vragen)

[ctx: #30731]
en: The YouTube add-on now requires that you use your own API keys.[CR]For more information see the wiki: [B]https://ytaddon.page.link/keys[/B][CR][CR]Sorry for the inconvenience.
nl_nl: De YouTube addon vereist vanaf nu, dat je een persoonlijke API sleutel gebruikt. [CR]Voor meer informatie, zie wiki:[B]https://ytaddon.page.link/keys[/B][CR][CR]

[ctx: #30732]
en: Comments
nl_nl: Reacties

[ctx: #30733]
en: Likes
nl_nl: Leuk gevonden

[ctx: #30734]
en: Replies
nl_nl: Antwoorden

[ctx: #30735]
en: Edited
nl_nl: Aangepast
