XBMC-Addons - en to hu_hu translation catalogue (276 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Plugin for YouTube
hu_hu: YouTube kiegészítő

[ctx: Addon Description]
en: YouTube is one of the biggest video-sharing websites of the world.
hu_hu: A YouTube világ egyik legnagyobb videómegosztó weboldala.

[ctx: #30000]
en: General
hu_hu: Általános

[ctx: #30001]
en: Username
hu_hu: Felhasználónév

[ctx: #30002]
en: Password
hu_hu: Jelszó

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
hu_hu: Mindig kérdezze meg a videó minőségét

[ctx: #30018]
en: 1080p Live / 720p (HD)
hu_hu: 1080p Élő / 720p (HD)

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
hu_hu: 3D engedélyezés

[ctx: #30021]
en: Show fanart
hu_hu: Fanart megjelenítése

[ctx: #30022]
en: Items per page
hu_hu: Elemek száma oldalanként

[ctx: #30023]
en: Search history size
hu_hu: Keresési előzmény mérete

[ctx: #30024]
en: Cache size (MB)
hu_hu: Gyorsítótár mérete (MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
hu_hu: Beállítás varázsló engedélyezése

[ctx: #30026]
en: Override view
hu_hu: Nézet felülírása

[ctx: #30027]
en: View: Default
hu_hu: Nézet: Alapértelmezett

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
hu_hu: Nézet: Epizódok

[ctx: #30029]
en: View: Movies
hu_hu: Nézet: Videók

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
hu_hu: Szeretné futtatni a beállítás varázslót?

[ctx: #30031]
en: Advanced
hu_hu: Részletes

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
hu_hu: Nézet: TV műsorok

[ctx: #30033]
en: View: Songs
hu_hu: Nézet: Dalok

[ctx: #30034]
en: View: Artists
hu_hu: Nézet: Szerzők

[ctx: #30035]
en: View: Albums
hu_hu: Nézet: Albumok

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
hu_hu: Alternatív lejátszás támogatás

[ctx: #30037]
en: Custom Watch Later playlist id
hu_hu: Megnézendő videók lista egyedi megtekintés azonosító

[ctx: #30038]
en: Custom History playlist id
hu_hu: Előzmények egyedi azonosító

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
hu_hu: Kiegészítő hozzáadása a kedvencekhez

[ctx: #30102]
en: Search
hu_hu: Keresés

[ctx: #30103]
en: Library
hu_hu: Könyvtár

[ctx: #30104]
en: Highlights
hu_hu: Kiemelt

[ctx: #30105]
en: Archive
hu_hu: Archívum

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
hu_hu: Következő oldal (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
hu_hu: Megnézendő videók

[ctx: #30108]
en: Remove
hu_hu: Eltávolítás

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
hu_hu: Legújabb videók

[ctx: #30110]
en: New Search
hu_hu: Új keresés

[ctx: #30111]
en: Sign In
hu_hu: Bejelentkezés

[ctx: #30112]
en: Sign Out
hu_hu: Kijelentkezés

[ctx: #30113]
en: Rename
hu_hu: Átnevezés

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
hu_hu: Törlés megerősítése

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
hu_hu: Eltávolítás megerősítése

[ctx: #30116]
en: Delete "%s"?
hu_hu: Törölni szeretné ezt: "%s"?

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
hu_hu: Eltávolítja ezt: "%s"?

[ctx: #30118]
en: Delete
hu_hu: Törlés

[ctx: #30119]
en: Please wait...
hu_hu: Kérjük várjon...

[ctx: #30120]
en: Clear
hu_hu: Törlés

[ctx: #30201]
en: API Key
hu_hu: API Kulcs

[ctx: #30202]
en: API Id
hu_hu: API ID

[ctx: #30204]
en: Enable personal API keys
hu_hu: Személyes API Kulcs engedélyezés

[ctx: #30205]
en: Use preset API key set
hu_hu: Jelenlegi API Kulcs használata

[ctx: #30500]
en: Channels
hu_hu: Csatornák

[ctx: #30501]
en: Playlists
hu_hu: Lejátszási listák

[ctx: #30502]
en: Go to %s
hu_hu: Ugrás ide: %s

[ctx: #30503]
en: Show channel fanart
hu_hu: Fanart csatorna megjelenítése

[ctx: #30504]
en: Subscriptions
hu_hu: Feliratkozások

[ctx: #30505]
en: Unsubscribe
hu_hu: Leiratkozás

[ctx: #30506]
en: Subscribe
hu_hu: Feliratkozás

[ctx: #30507]
en: My Channel
hu_hu: Csatornám

[ctx: #30508]
en: Liked Videos
hu_hu: Kedvelt videók

[ctx: #30509]
en: History
hu_hu: Előzmények

[ctx: #30510]
en: My Subscriptions
hu_hu: Feliratkozások

[ctx: #30511]
en: Queue video
hu_hu: Várólista

[ctx: #30512]
en: Browse Channels
hu_hu: Csatornák böngészése

[ctx: #30513]
en: Popular right now
hu_hu: Ajánlott videók

[ctx: #30514]
en: Related Videos
hu_hu: Kapcsolódó videók

[ctx: #30515]
en: Auto-Remove from 'Watch Later'
hu_hu: Automatikus eltávolítás a megnézendő videók közül

[ctx: #30516]
en: Folders
hu_hu: Könyvtárak

[ctx: #30517]
en: Subscribe to %s
hu_hu: Feliratkozás: %s

[ctx: #30518]
en: Go to '%s'
hu_hu: Ugrás ide: '%s'

[ctx: #30519]
en: and enter the following code:
hu_hu: és írja le a következő kódot:

[ctx: #30520]
en: Add to...
hu_hu: Hozzáadás...

[ctx: #30521]
en: Select playlist
hu_hu: Lejátszási lista kiválasztása

[ctx: #30522]
en: New playlist...
hu_hu: Új lejátszási lista...

[ctx: #30523]
en: Language
hu_hu: Nyelv

[ctx: #30524]
en: Select language
hu_hu: Nyelv kiválasztása

[ctx: #30525]
en: Select region
hu_hu: Ország kiválasztása

[ctx: #30526]
en: Adjust
hu_hu: Beállítás

[ctx: #30527]
en: Language and region?
hu_hu: Nyelv és ország?

[ctx: #30528]
en: Rate...
hu_hu: Értékelés...

[ctx: #30529]
en: I like this
hu_hu: Ez tetszik nekem

[ctx: #30530]
en: I dislike this
hu_hu: Ez nem tetszik nekem

[ctx: #30531]
en: Play all
hu_hu: Összes lejátszása

[ctx: #30532]
en: Default
hu_hu: Alapértelmezett

[ctx: #30533]
en: Reverse
hu_hu: Ellentétes

[ctx: #30534]
en: Shuffle
hu_hu: Keverés

[ctx: #30535]
en: Select the order of the playlist
hu_hu: Válassza ki a lejátszási lista sorrendjét

[ctx: #30536]
en: Updating Playlist...
hu_hu: Lejátszási lista frissítése...

[ctx: #30537]
en: Play from here
hu_hu: Lejátszás itt

[ctx: #30538]
en: Disliked Videos
hu_hu: Nem kedvelt videók

[ctx: #30539]
en: Live
hu_hu: Élő

[ctx: #30540]
en: Play with...
hu_hu: Lejátszás...

[ctx: #30541]
en: Show channel name in description
hu_hu: A csatorna nevének megjelenítése a leírásban

[ctx: #30542]
en: rtmpe streams are not supported
hu_hu: az rtmpe streamek nem támogatottak

[ctx: #30543]
en: Refresh
hu_hu: Frissítés

[ctx: #30544]
en: More Links from the description
hu_hu: További hivatkozások a leírásból

[ctx: #30545]
en: No further links found.
hu_hu: Nem találhatók további hivatkozások.

[ctx: #30546]
en: Please log in twice!
hu_hu: Kérjük, jelentkezzen be kétszer!

[ctx: #30547]
en: You must enable two applications so that YouTube is functioning properly.
hu_hu: Engedélyeznie kell két alkalmazás használatát, hogy a YouTube megfelelően működjön.

[ctx: #30548]
en: More...
hu_hu: Részletek...

[ctx: #30549]
en: No videos streams found
hu_hu: Videó streamek nem találhatók

[ctx: #30550]
en: Region
hu_hu: Ország

[ctx: #30551]
en: Recommendations
hu_hu: Ajánlott videók

[ctx: #30552]
en: Maintenance
hu_hu: Karbantartás

[ctx: #30553]
en: Delete function cache database
hu_hu: A funkció gyorsítótár-adatbázisának törlése

[ctx: #30554]
en: Delete search history database
hu_hu: Keresési előzmények adatbázis törlése

[ctx: #30555]
en: Clear function cache
hu_hu: A funkció gyorsítótárának törlése

[ctx: #30556]
en: Clear search history
hu_hu: Keresési előzmények törlése

[ctx: #30557]
en: function cache
hu_hu: funkció gyorsítótár

[ctx: #30558]
en: search history
hu_hu: keresési előzmények

[ctx: #30559]
en: Delete settings.xml
hu_hu: Az settings.xml törlése

[ctx: #30560]
en: Subtitle language
hu_hu: Felirat nyelve

[ctx: #30561]
en: None
hu_hu: Nincs

[ctx: #30562]
en: All
hu_hu: Összes

[ctx: #30563]
en: Setting
hu_hu: Beállítás

[ctx: #30564]
en: Setting, English
hu_hu: Beállítás, Angol

[ctx: #30565]
en: English
hu_hu: Angol

[ctx: #30566]
en: Prompt
hu_hu: Súgás

[ctx: #30567]
en: Set as Watch Later
hu_hu: Megtekintés később

[ctx: #30568]
en: Remove as Watch Later
hu_hu: Eltávolítás a megtekintendő videók közül

[ctx: #30569]
en: Are you sure you want to remove '%s' as your Watch Later list?
hu_hu: Biztos benne, hogy eltávolítja a megtekintendő videók közül: "%s"?

[ctx: #30570]
en: Are you sure you want to replace your current Watch Later list with '%s'?
hu_hu: Biztos benne, hogy az aktuális megtekintési listát a(z) '%s' helyettesíti?

[ctx: #30571]
en: Set as History
hu_hu: Keresési előzmények

[ctx: #30572]
en: Remove as History
hu_hu: Eltávolítás az előzményekből

[ctx: #30573]
en: Are you sure you want to remove '%s' as your History list?
hu_hu: Biztos benne, hogy eltávolítja az előzményekből "%s" videót?

[ctx: #30574]
en: Are you sure you want to replace your current History list with '%s'?
hu_hu: Biztos benne, hogy lecseréli az aktuális előzmények listát erre a kifelyezésre: '%s'?

[ctx: #30575]
en: Succeeded
hu_hu: Sikeres

[ctx: #30576]
en: Failed
hu_hu: Nem sikerült

[ctx: #30577]
en: Settings
hu_hu: Beállítások

[ctx: #30578]
en: Force SSL certificate verification
hu_hu: SSL Tanúsítvány megerősítése

[ctx: #30579]
en: MPEG-DASH is enabled in the YouTube settings, however InputStream Adaptive appears to be disabled. Would you like to enable InputStream Adaptive now?
hu_hu: Az MPEG-DASH engedélyezve van a YouTube beállításaiban, de a bemeneti adaptív alkalmazások le vannak tiltva. Szeretné most engedélyezni a bemeneti adaptív alkalmazásokat?

[ctx: #30580]
en: Reset access manager
hu_hu: A hozzáférési jogosultság visszaállítása

[ctx: #30581]
en: Are you sure you want to reset access manager?
hu_hu: Biztos benne, hogy visszaállítja a hozzáférési jogosultságokat?

[ctx: #30582]
en: Autoplay suggested videos
hu_hu: Javasolt videók automatikus lejátszása

[ctx: #30583]
en: Automatic
hu_hu: Automatikus

[ctx: #30584]
en: My Subscriptions (Filtered)
hu_hu: Felíratkozások (Szűrt)

[ctx: #30585]
en: Filtered channel list (comma delimited)
hu_hu: Szűrt csatorna lista (vesszővel elválasztva)

[ctx: #30586]
en: Blacklist
hu_hu: Feketelista

[ctx: #30587]
en: Add to My Subscriptions filter
hu_hu: Hozzáadás a szűrt Felíratkozásokhoz

[ctx: #30588]
en: Remove from My Subscriptions filter
hu_hu: Eltávolítás a szűrt Felíratkozások közül

[ctx: #30589]
en: Added to My Subscriptions filter
hu_hu: Hozzáadva a szűrt Felíratkozásokhoz

[ctx: #30590]
en: Removed from My Subscriptions filter
hu_hu: Eltávolítva a szűrt Felíratkozások közül

[ctx: #30591]
en: Thumbnail size
hu_hu: Bélyegkép méret

[ctx: #30592]
en: Medium (16:9)
hu_hu: Közepes (16:9)

[ctx: #30593]
en: High (4:3)
hu_hu: Magas (4:3)

[ctx: #30594]
en: Safe search
hu_hu: Biztonságos keresés

[ctx: #30595]
en: Moderate
hu_hu: Mérsékelt

[ctx: #30596]
en: Strict
hu_hu: Szigorú

[ctx: #30597]
en: Updated: %s
hu_hu: Frissítve: %s

[ctx: #30598]
en: Personal API keys enabled
hu_hu: Személyes API Kulcsok engedélyezve

[ctx: #30599]
en: Failed to enable personal API keys. Missing: %s
hu_hu: Nem sikerült engedélyezni a személyes API-kulcsokat. Hiányzik: %s

[ctx: #30600]
en: Configure subtitles
hu_hu: Feliratok beállítása

[ctx: #30601]
en: %s with %s fallback
hu_hu: %s - %s visszajelzés

[ctx: #30602]
en: No auto-generated
hu_hu: Nincs automatikusan generált

[ctx: #30603]
en: Age gate
hu_hu: Korhatár

[ctx: #30604]
en: Allow offensive content
hu_hu: Sértő tartalom engedélyezése

[ctx: #30605]
en: Quick Search
hu_hu: Gyors keresés

[ctx: #30606]
en: Quick Search (Incognito)
hu_hu: Gyors keresés (Inkongnito mód)

[ctx: #30607]
en: Audio only
hu_hu: Csak audio

[ctx: #30608]
en: Allow developer keys
hu_hu: Fejlesztői kulcsok engedélyezése

[ctx: #30609]
en: Clear watch history
hu_hu: Megtekintési előzmények törlése

[ctx: #30610]
en: This will clear your account's watch history from all devices. You can't undo this.
hu_hu: Az összes eszközről törli a fiók megtekintési előzményeit. Ezt nem vonható vissza.

[ctx: #30611]
en: Saved Playlists
hu_hu: Mentett lejátszási listák

[ctx: #30612]
en: Retry
hu_hu: Próbálja meg újra

[ctx: #30613]
en: Retrieve Watch Later playlist id
hu_hu: Megtekintés később lejátszási lista azonosítója

[ctx: #30614]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. Add a few videos to Watch Later via the web/app and retry.
hu_hu: Nem sikerült lekérni a későbbi lejátszási lista azonosítóját. Adjon hozzá néhány videót a későbbiekben a webes/android-alkalmazáshoz, majd próbálja meg újra.

[ctx: #30615]
en: Cancel
hu_hu: Mégse

[ctx: #30616]
en: Must be signed in.
hu_hu: Jelentkezzen be.

[ctx: #30618]
en: Enable mpeg-dash proxy
hu_hu: Mpeg-dash proxy engedélyezése

[ctx: #30620]
en: Port %s already in use. Cannot start http server.
hu_hu: %s port használatban van. Nem lehet elindítani a http kiszolgálót.

[ctx: #30621]
en: Proxy is required for mpeg-dash vods (see Advanced > HTTP Server)
hu_hu: Proxy szükséges az mpeg-dash formátumhoz (lásd HTTP kiszolgáló)

[ctx: #30622]
en: Purchases
hu_hu: Vásárlások

[ctx: #30623]
en: Install InputStream Helper
hu_hu: InputStream Helper telepítés

[ctx: #30624]
en: Requires Kodi 17+
hu_hu: Kodi 17+ szükséges

[ctx: #30625]
en: InputStream Helper is already installed.
hu_hu: InputStream Helper már telepítésre került.

[ctx: #30626]
en: Delete temporary files
hu_hu: Ideiglenes fájlok törlése

[ctx: #30627]
en: Rate video after watching
hu_hu: Videó értékelése megtekintés után

[ctx: #30628]
en: HTTP Server
hu_hu: HTTP kiszolgáló

[ctx: #30629]
en: IP whitelist (comma delimited)
hu_hu: IP fehérlista (vesszővel elválasztva)

[ctx: #30630]
en: Save
hu_hu: Mentés

[ctx: #30631]
en: Successfully updated: %s
hu_hu: Sikeres frissítés: %s

[ctx: #30632]
en: Enable API configuration page
hu_hu: API beállítások oldal engedélyezése

[ctx: #30633]
en: http://<ipaddress>:<port>/youtube/api (see Advanced > HTTP Server)
hu_hu: http://<ipaddress>:<port>/youtube/api (lásd HTTP kiszolgáló)

[ctx: #30634]
en: YouTube Add-on API Configuration
hu_hu: YouTube kiegészítő API beállítások

[ctx: #30635]
en: No changes detected, API keys were not updated.
hu_hu: Nem lett észlelve változás, az API kulcsok nem kerültek frissítésre.

[ctx: #30636]
en: Personal API keys are enabled.
hu_hu: A személyes API kulcsok engedélyezve vannak.

[ctx: #30637]
en: Personal API keys are disabled.
hu_hu: A személyes API kulcsok tiltva vannak.

[ctx: #30638]
en: Bookmark this page to quickly add your keys in the future.
hu_hu: Jelölje meg ezt az oldalt könyvjelzővel, hogy a jövőben gyorsan hozzá tudja adni a kulcsokat.

[ctx: #30639]
en: Found personal API keys in api_keys.json, would you like to restore them? Choosing no will overwrite them.
hu_hu: Személyes API-kulcsok találhatók az api_keys.json fájlban. Szeretné visszaállítani őket? A nem választása felülírja őket.

[ctx: #30640]
en: Restore
hu_hu: Helyreállítás

[ctx: #30641]
en: Delete api_keys.json
hu_hu: Az api_keys.json törlése

[ctx: #30642]
en: Delete access_manager.json
hu_hu: Az access_manager.json törlése

[ctx: #30643]
en: Listen on IP
hu_hu: IP cím figyelése

[ctx: #30644]
en: Select listen IP
hu_hu: IP cím kiválasztás

[ctx: #30645]
en: Refresh after watching
hu_hu: Megtekintés után frissítés

[ctx: #30646]
en: Upcoming Live
hu_hu: Közelgő élő közvetítés

[ctx: #30647]
en: Completed Live
hu_hu: Befejezett élő közvetítés

[ctx: #30648]
en: API Key is incorrect. Settings - API - API Key
hu_hu: Az API kulcs helytelen. Beállítások - API - API kulcs

[ctx: #30649]
en: Client Id is incorrect. Settings - API - API Id
hu_hu: Az Ügyfél azonosító helytelen. Beállítások - API - API azonosító

[ctx: #30650]
en: Client Secret is incorrect. Settings - API - API Secret
hu_hu: Az Ügyfél titkos kulcs helytelen. Beállítások - API - API titkos kulcs

[ctx: #30651]
en: Location
hu_hu: Hely

[ctx: #30652]
en: Location radius (km)
hu_hu: Tartózkodási hely sugara (km)

[ctx: #30653]
en: Perform geolocation? Used for [B]My Location[/B]
hu_hu: Szeretne Földrajzi helymeghatározás használni? [B]Tartózkodási helyem[/B]

[ctx: #30654]
en: My Location
hu_hu: Tartózkodási helyem

[ctx: #30655]
en: Switch User
hu_hu: Felhasználóváltás

[ctx: #30656]
en: New user
hu_hu: Új felhasználó

[ctx: #30657]
en: Unnamed
hu_hu: Névtelen

[ctx: #30658]
en: Enter a name for this user
hu_hu: Adja meg a felhasználónevét

[ctx: #30659]
en: User is now '%s'
hu_hu: Jelenlegi felhasználó '%s'

[ctx: #30660]
en: Users
hu_hu: Felhasználók

[ctx: #30661]
en: Add a user
hu_hu: Felhasználó hozzáadása

[ctx: #30662]
en: Remove a user
hu_hu: Felhasználó eltávolítása

[ctx: #30663]
en: Rename a user
hu_hu: Felhasználó átnevezése

[ctx: #30664]
en: Switch user
hu_hu: Felhasználó váltás

[ctx: #30665]
en: Switch to '%s' now?
hu_hu: Felhasználóváltás '%s' most?

[ctx: #30666]
en: Removed '%s'
hu_hu: '%s' törölve

[ctx: #30667]
en: Renamed '%s' to '%s'
hu_hu: Átnevezve '%s' - '%s'

[ctx: #30668]
en: Play count minimum percent
hu_hu: Lejátszások száma minimum százalék

[ctx: #30669]
en: Mark unwatched
hu_hu: Megjelölés nem megtekintettként

[ctx: #30670]
en: Mark watched
hu_hu: Megjelölés megtekintettként

[ctx: #30671]
en: Clear playback history
hu_hu: Lejátszási előzmények tisztítása

[ctx: #30672]
en: Delete playback history
hu_hu: Lejátszási előzmények törlése

[ctx: #30673]
en: playback history
hu_hu: lejátszási előzmények

[ctx: #30674]
en: Reset resume point
hu_hu: Folytatási pont visszaállítása

[ctx: #30676]
en: Just now
hu_hu: Pont most

[ctx: #30677]
en: A minute ago
hu_hu: Egy perccel ezelőtt

[ctx: #30678]
en: Recently
hu_hu: Mostanában

[ctx: #30679]
en: An hour ago
hu_hu: Egy órája

[ctx: #30680]
en: Two hours ago
hu_hu: Kettő órával ezelőtt

[ctx: #30681]
en: Three hours ago
hu_hu: Három órával ezelőtt

[ctx: #30682]
en: Yesterday at
hu_hu: Tegnap

[ctx: #30683]
en: Two days ago
hu_hu: Két napja

[ctx: #30684]
en: Today at
hu_hu: Ma

[ctx: #30685]
en: Delete data cache database
hu_hu: Adat gyorsítótár adatbázis kiürítése

[ctx: #30686]
en: Clear data cache
hu_hu: Adat gyorsítótár kiürítése

[ctx: #30687]
en: data cache
hu_hu: adat gyorsítótár

[ctx: #30688]
en: Use for videos
hu_hu: Használja videókhoz

[ctx: #30689]
en: Use for live streams
hu_hu: Használja élő közvetítésekhez

[ctx: #30691]
en: Airing now
hu_hu: Sugárzás most

[ctx: #30692]
en: In a minute
hu_hu: Egy percen belül

[ctx: #30693]
en: Airing soon
hu_hu: Sugárzás később

[ctx: #30694]
en: In over an hour
hu_hu: Több mint egy óra múlva

[ctx: #30695]
en: In over two hours
hu_hu: Több mint két órán belül

[ctx: #30696]
en: Airing today at
hu_hu: Sugárzás ma

[ctx: #30697]
en: Tomorrow at
hu_hu: Holnap

[ctx: #30698]
en: Check my IP
hu_hu: IP címem ellenőrzése

[ctx: #30699]
en: HTTP server is not running
hu_hu: HTTP kiszolgáló nem fut

[ctx: #30700]
en: Client IP is %s
hu_hu: Az ügyfél IP címe %s

[ctx: #30701]
en: Failed to obtain client IP
hu_hu: Nem sikerült beszerezni az ügyfél IP címét

[ctx: #30702]
en: Play with subtitles
hu_hu: Lejátszás felirattal

[ctx: #30703]
en: Are you sure?
hu_hu: Biztos benne?

[ctx: #30704]
en: Use YouTube website urls
hu_hu: YouTube weboldal hivatkozás használata

[ctx: #30705]
en: Download subtitles
hu_hu: Feliratok letöltése

[ctx: #30706]
en: Download subtitles before starting playback? (Default: No)
hu_hu: Feliratok letöltése a lejátszás megkezdése előtt? (Alapértelmezés: Nem)

[ctx: #30707]
en: Untitled
hu_hu: Névtelen

[ctx: #30708]
en: Play audio only
hu_hu: Csak hang lejátszás

[ctx: #30709]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. To increase the chances of retrieval add 8-10 videos to Watch Later via the web/app and retry.
hu_hu: Nem sikerült lekérni a Megnézendő videók lejátszási lista azonosítóját. A letöltés esélyének növelése érdekében adjon hozzá 8-10 videót a Megtekintés később az interneten/alkalmazáson keresztül, és próbálkozzon újra.

[ctx: #30710]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. Try again tomorrow without removing any of the videos.
hu_hu: Nem sikerült lekérni a Megnézendő videók lejátszási lista azonosítóját. Próbálkozzon újra holnap anélkül, hogy eltávolította volna a videókat.

[ctx: #30711]
en: Searching for Watch Later... Page %s
hu_hu: Keresés a megtekintendő videók között... %s oldal

[ctx: #30712]
en: Rate videos in playlists
hu_hu: Videók értékelése a lejátszási listákban

[ctx: #30713]
en: Added to Watch Later
hu_hu: Hozzáadva a megnézendő videókhoz

[ctx: #30714]
en: Added to playlist
hu_hu: Hozzáadva a lejátszási listához

[ctx: #30715]
en: Removed from playlist
hu_hu: Eltávolítva a lejátszási listáról

[ctx: #30716]
en: Liked video
hu_hu: Kedvelt video

[ctx: #30717]
en: Disliked video
hu_hu: Nem kedvelt video

[ctx: #30718]
en: Rating removed
hu_hu: Értékelés törölve

[ctx: #30719]
en: Subscribed to channel
hu_hu: Feliratkozott a csatornára

[ctx: #30720]
en: Unsubscribed from channel
hu_hu: Leiratkozott a csatornáról

[ctx: #30721]
en: Default to WEBM adaptation set (4K)
hu_hu: Alapértelmezés a WEBM adaptációs készlethez (4K)

[ctx: #30723]
en: Proxy is required for mpeg-dash vods (see Advanced > HTTP Server)[CR]> 1080p and HDR requires InputStream Adaptive >= 2.3.14
hu_hu: A Proxyra van szükség az mpeg-dash vod esetén (lásd a HTTP szervert) [CR]> 1080p, és a HDR-hez pedig az InputStream Adaptive kiegészítő szükséges >= 2.3.14

[ctx: #30726]
en: Uploads
hu_hu: Feltöltések

[ctx: #30730]
en: Play (Ask for quality)
hu_hu: Lejátszás (Kérdezze meg a minőséget)

[ctx: #30731]
en: The YouTube add-on now requires that you use your own API keys.[CR]For more information see the wiki: [B]https://ytaddon.page.link/keys[/B][CR][CR]Sorry for the inconvenience.
hu_hu: A YouTube kiegészítő mostantól megköveteli az API Kulcsok használatát. [CR]További részletek a Wiki oldalon: [B]https://ytaddon.page.link/keys[/B][CR][CR]Elnézést a kellemetlenségért.

[ctx: #30732]
en: Comments
hu_hu: Hozzászólások

[ctx: #30733]
en: Likes
hu_hu: Kedvelések

[ctx: #30734]
en: Replies
hu_hu: Válaszok

[ctx: #30735]
en: Edited
hu_hu: Szerkesztve
