XBMC-Addons - en to cs_cz translation catalogue (279 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Plugin for YouTube
cs_cz: Plugin pro YouTube

[ctx: Addon Description]
en: YouTube is one of the biggest video-sharing websites of the world.
cs_cz: YouTube je jedna z největších webových stránek světa sdílející video.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: This plugin is not endorsed by Google
cs_cz: Tento plugin není schválen společností Google

[ctx: #30000]
en: General
cs_cz: Obecné

[ctx: #30001]
en: Username
cs_cz: Jméno

[ctx: #30002]
en: Password
cs_cz: Heslo

[ctx: #30007]
en: Use MPEG-DASH
cs_cz: Použít MPEG-DASH

[ctx: #30008]
en: Configure InputStream Adaptive
cs_cz: Konfigurovat InputStream Adaptive

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
cs_cz: Vždy se zeptat na kvalitu

[ctx: #30018]
en: 1080p Live / 720p (HD)
cs_cz: 1080p Živě / 720p (HD)

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
cs_cz: Povolit 3D

[ctx: #30021]
en: Show fanart
cs_cz: Zobrazit fanart

[ctx: #30022]
en: Items per page
cs_cz: Položek na stránku

[ctx: #30023]
en: Search history size
cs_cz: Velikost historie vyhledávání

[ctx: #30024]
en: Cache size (MB)
cs_cz: Velikost mezipaměti (MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
cs_cz: Povolit průvodce nastavením

[ctx: #30026]
en: Override view
cs_cz: Vynutit zobrazení

[ctx: #30027]
en: View: Default
cs_cz: Zobrazit: Výchozí

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
cs_cz: Zobrazit: Epizody

[ctx: #30029]
en: View: Movies
cs_cz: Zobrazit: Filmy

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
cs_cz: Chcete spustit průvodce nastavením?

[ctx: #30031]
en: Advanced
cs_cz: Pokročilé

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
cs_cz: Zobrazit: TV Show

[ctx: #30033]
en: View: Songs
cs_cz: Zobrazit: Skladby

[ctx: #30034]
en: View: Artists
cs_cz: Zobrazit: Umělce

[ctx: #30035]
en: View: Albums
cs_cz: Zobrazit: Alba

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
cs_cz: Podpora alternativního přehrávače

[ctx: #30037]
en: Custom Watch Later playlist id
cs_cz: Vlastní ID seznam 'Shlédnout později'

[ctx: #30038]
en: Custom History playlist id
cs_cz: Vlastní historie ID seznamu

[ctx: #30100]
en: Favourites
cs_cz: Oblíbené

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
cs_cz: Přidat do oblíbených

[ctx: #30102]
en: Search
cs_cz: Hledat

[ctx: #30103]
en: Library
cs_cz: Knihovna

[ctx: #30104]
en: Highlights
cs_cz: Zvýraznění

[ctx: #30105]
en: Archive
cs_cz: Archiv

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
cs_cz: Další strana (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
cs_cz: Shlédnout později

[ctx: #30108]
en: Remove
cs_cz: Odstranit

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
cs_cz: Poslední videa

[ctx: #30110]
en: New Search
cs_cz: Nové hledání

[ctx: #30111]
en: Sign In
cs_cz: Přihlásit

[ctx: #30112]
en: Sign Out
cs_cz: Odhlásit

[ctx: #30113]
en: Rename
cs_cz: Přejmenovat

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
cs_cz: Potvrdit smazání

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
cs_cz: Potvrdit přesunutí

[ctx: #30116]
en: Delete "%s"?
cs_cz: Smazat "%s"?

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
cs_cz: Přesunout "%s"?

[ctx: #30118]
en: Delete
cs_cz: Smazat

[ctx: #30119]
en: Please wait...
cs_cz: Čekejte...

[ctx: #30120]
en: Clear
cs_cz: Vyčistit

[ctx: #30201]
en: API Key
cs_cz: API KEY

[ctx: #30202]
en: API Id
cs_cz: API ID

[ctx: #30203]
en: API Secret
cs_cz: API SECRET

[ctx: #30204]
en: Enable personal API keys
cs_cz: Povolit osobní API KEY

[ctx: #30205]
en: Use preset API key set
cs_cz: Použít předvolbu nastavení API KEY

[ctx: #30500]
en: Channels
cs_cz: Kanály

[ctx: #30501]
en: Playlists
cs_cz: Seznamy přehrávání

[ctx: #30502]
en: Go to %s
cs_cz: Přejít na %s

[ctx: #30503]
en: Show channel fanart
cs_cz: Zobrazit fanart kanálu

[ctx: #30504]
en: Subscriptions
cs_cz: Odběry

[ctx: #30505]
en: Unsubscribe
cs_cz: Odhlásit odběr

[ctx: #30506]
en: Subscribe
cs_cz: Přihlásit k odběru

[ctx: #30507]
en: My Channel
cs_cz: Můj kanál

[ctx: #30508]
en: Liked Videos
cs_cz: Videa, která se líbí

[ctx: #30509]
en: History
cs_cz: Historie

[ctx: #30510]
en: My Subscriptions
cs_cz: Moje odběry

[ctx: #30511]
en: Queue video
cs_cz: Přidat video do fronty

[ctx: #30512]
en: Browse Channels
cs_cz: Procházet kanály

[ctx: #30513]
en: Popular right now
cs_cz: Populární videa

[ctx: #30514]
en: Related Videos
cs_cz: Související videa

[ctx: #30515]
en: Auto-Remove from 'Watch Later'
cs_cz: Automaticky odstranit ze 'Shlédnout později'

[ctx: #30516]
en: Folders
cs_cz: Složky

[ctx: #30517]
en: Subscribe to %s
cs_cz: Odebírat od %s

[ctx: #30518]
en: Go to '%s'
cs_cz: Přejděte na '%s'

[ctx: #30519]
en: and enter the following code:
cs_cz: a zadejte následující kód:

[ctx: #30520]
en: Add to...
cs_cz: Přidat do...

[ctx: #30521]
en: Select playlist
cs_cz: Vyberte seznam přehrávání

[ctx: #30522]
en: New playlist...
cs_cz: Nový seznam přehrávání...

[ctx: #30523]
en: Language
cs_cz: Jazyk

[ctx: #30524]
en: Select language
cs_cz: Vyberte jazyk

[ctx: #30525]
en: Select region
cs_cz: Vyberte region

[ctx: #30526]
en: Adjust
cs_cz: Přizpůsobit

[ctx: #30527]
en: Language and region?
cs_cz: Chcete vybrat jazyk a region?

[ctx: #30528]
en: Rate...
cs_cz: Ohodnotit...

[ctx: #30529]
en: I like this
cs_cz: Líbí se mi to

[ctx: #30530]
en: I dislike this
cs_cz: Nelíbí se mi to

[ctx: #30531]
en: Play all
cs_cz: Přehrát vše

[ctx: #30532]
en: Default
cs_cz: Výchozí

[ctx: #30533]
en: Reverse
cs_cz: Obráceně

[ctx: #30534]
en: Shuffle
cs_cz: Náhodně

[ctx: #30535]
en: Select the order of the playlist
cs_cz: Vyberte pořadí seznamu přehrávání

[ctx: #30536]
en: Updating Playlist...
cs_cz: Obnovuji seznam přehrávání...

[ctx: #30537]
en: Play from here
cs_cz: Přehrát odtud

[ctx: #30538]
en: Disliked Videos
cs_cz: Videa, která se nelíbí

[ctx: #30539]
en: Live
cs_cz: Živě

[ctx: #30540]
en: Play with...
cs_cz: Přehrát pomocí...

[ctx: #30541]
en: Show channel name in description
cs_cz: Zobrazit název kanálu v popisku

[ctx: #30542]
en: rtmpe streams are not supported
cs_cz: RTMPE stream není podporován

[ctx: #30543]
en: Refresh
cs_cz: Obnovit

[ctx: #30544]
en: More Links from the description
cs_cz: Více odkazů z popisku

[ctx: #30545]
en: No further links found.
cs_cz: Žádné další odkazy nenalezeny.

[ctx: #30546]
en: Please log in twice!
cs_cz: Přihlaste se dvakrát!

[ctx: #30547]
en: You must enable two applications so that YouTube is functioning properly.
cs_cz: Je zapotřebí povolit dvě aplikace pro správnou funkci doplňku.

[ctx: #30548]
en: More...
cs_cz: Více...

[ctx: #30549]
en: No videos streams found
cs_cz: Žádné streamy nenalezeny

[ctx: #30551]
en: Recommendations
cs_cz: Doporučené

[ctx: #30552]
en: Maintenance
cs_cz: Podporované

[ctx: #30553]
en: Delete function cache database
cs_cz: Smazat mezipaměť databáze

[ctx: #30554]
en: Delete search history database
cs_cz: Smazat historii databáze

[ctx: #30555]
en: Clear function cache
cs_cz: Smazat mezipaměť

[ctx: #30556]
en: Clear search history
cs_cz: Smazat historii

[ctx: #30557]
en: function cache
cs_cz: mezipaměť

[ctx: #30558]
en: search history
cs_cz: historie

[ctx: #30559]
en: Delete settings.xml
cs_cz: Odstranit settings.xml

[ctx: #30560]
en: Subtitle language
cs_cz: Jazyk titulků

[ctx: #30561]
en: None
cs_cz: Žádné

[ctx: #30562]
en: All
cs_cz: Vše

[ctx: #30563]
en: Setting
cs_cz: Nastavení

[ctx: #30564]
en: Setting, English
cs_cz: Nastavení, Angličtina

[ctx: #30565]
en: English
cs_cz: Angličtina

[ctx: #30566]
en: Prompt
cs_cz: Přizpůsobit

[ctx: #30567]
en: Set as Watch Later
cs_cz: Nastavit 'Shlédnout později'

[ctx: #30568]
en: Remove as Watch Later
cs_cz: Odstranit 'Shlédnout později'

[ctx: #30569]
en: Are you sure you want to remove '%s' as your Watch Later list?
cs_cz: Chcete odstranit '%s' ze seznamu 'Shlédnout později'?

[ctx: #30570]
en: Are you sure you want to replace your current Watch Later list with '%s'?
cs_cz: Chcete nahradit aktuální seznam 'Shlédnout později' s '%s'?

[ctx: #30571]
en: Set as History
cs_cz: Nastavit historii

[ctx: #30572]
en: Remove as History
cs_cz: Odstranit historii

[ctx: #30573]
en: Are you sure you want to remove '%s' as your History list?
cs_cz: Chcete odstranit '%s'ze seznamu historie?

[ctx: #30574]
en: Are you sure you want to replace your current History list with '%s'?
cs_cz: Chcete nahradit aktuální seznam historie s '%s'?

[ctx: #30575]
en: Succeeded
cs_cz: Úspěšně

[ctx: #30576]
en: Failed
cs_cz: Neúspěšně

[ctx: #30577]
en: Settings
cs_cz: Nastavení

[ctx: #30578]
en: Force SSL certificate verification
cs_cz: Certifikát ověření Force SSL

[ctx: #30579]
en: MPEG-DASH is enabled in the YouTube settings, however InputStream Adaptive appears to be disabled. Would you like to enable InputStream Adaptive now?
cs_cz: MPEG-DASH je povolený v nastavení the YouTube, ale InputStream Adaptive je zakázaný. Chcete povolit InputStream Adaptive?

[ctx: #30580]
en: Reset access manager
cs_cz: Obnovit přístup pro správce

[ctx: #30581]
en: Are you sure you want to reset access manager?
cs_cz: Chcete obnovit přístup pro správce?

[ctx: #30582]
en: Autoplay suggested videos
cs_cz: Automatické přehrávání doporučeného videa

[ctx: #30583]
en: Automatic
cs_cz: Automaticky

[ctx: #30584]
en: My Subscriptions (Filtered)
cs_cz: Moje předplatné

[ctx: #30585]
en: Filtered channel list (comma delimited)
cs_cz: Filtr seznamu kanálů

[ctx: #30586]
en: Blacklist
cs_cz: Černý seznam

[ctx: #30587]
en: Add to My Subscriptions filter
cs_cz: Přidat do mého předplatného

[ctx: #30588]
en: Remove from My Subscriptions filter
cs_cz: Odstranit z mého předplatného

[ctx: #30589]
en: Added to My Subscriptions filter
cs_cz: Přidáno do mého předplatného

[ctx: #30590]
en: Removed from My Subscriptions filter
cs_cz: Odstraněno z mého předplatného

[ctx: #30591]
en: Thumbnail size
cs_cz: Poměr stran náhledu

[ctx: #30592]
en: Medium (16:9)
cs_cz: 16:9

[ctx: #30593]
en: High (4:3)
cs_cz: 4:3

[ctx: #30594]
en: Safe search
cs_cz: Bezpečné vyhledávání

[ctx: #30595]
en: Moderate
cs_cz: Přibližné

[ctx: #30596]
en: Strict
cs_cz: Přesné

[ctx: #30597]
en: Updated: %s
cs_cz: Aktualizováno: %s

[ctx: #30598]
en: Personal API keys enabled
cs_cz: Povolit osobní API KEY

[ctx: #30599]
en: Failed to enable personal API keys. Missing: %s
cs_cz: Chyba povolení osobního API KEY. Chybí: %s

[ctx: #30600]
en: Configure subtitles
cs_cz: Konfigurovat titulky

[ctx: #30601]
en: %s with %s fallback
cs_cz: Nefunkční %s s %s

[ctx: #30602]
en: No auto-generated
cs_cz: Žádné automatické generování

[ctx: #30603]
en: Age gate
cs_cz: Věková skupina

[ctx: #30604]
en: Allow offensive content
cs_cz: Povolit obsah

[ctx: #30605]
en: Quick Search
cs_cz: Rychlé hledání

[ctx: #30606]
en: Quick Search (Incognito)
cs_cz: Rychlé hledání (anonymní)

[ctx: #30607]
en: Audio only
cs_cz: Pouze zvuk

[ctx: #30608]
en: Allow developer keys
cs_cz: Povolit klíč pro vývojáře

[ctx: #30609]
en: Clear watch history
cs_cz: Smazat historii sledování

[ctx: #30610]
en: This will clear your account's watch history from all devices. You can't undo this.
cs_cz: Tímto úkonem smažete historii sledování Vašeho účtu ze všech zařízení. Tento úkon nelze vzít zpět.

[ctx: #30611]
en: Saved Playlists
cs_cz: Uložit seznamy přehrávání

[ctx: #30612]
en: Retry
cs_cz: Opakovat

[ctx: #30613]
en: Retrieve Watch Later playlist id
cs_cz: Obnovit ID seznamu 'Shlédnout později'

[ctx: #30614]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. Add a few videos to Watch Later via the web/app and retry.
cs_cz: Chyba obnovení ID seznamu 'Shlédnout později'. Přidejte sledovaná videa přes webovou aplikaci a zkuste to znovu.

[ctx: #30615]
en: Cancel
cs_cz: Zrušit

[ctx: #30616]
en: Must be signed in.
cs_cz: Musíte být přihlášen.

[ctx: #30618]
en: Enable mpeg-dash proxy
cs_cz: Povolit Proxy MPEG-DASH

[ctx: #30620]
en: Port %s already in use. Cannot start http server.
cs_cz: Port %s je již použiván. Nelze spustit HTTP Server.

[ctx: #30621]
en: Proxy is required for mpeg-dash vods (see Advanced > HTTP Server)
cs_cz: Proxy je vyžadován pro MPEG-DASH

[ctx: #30622]
en: Purchases
cs_cz: Nákupy

[ctx: #30623]
en: Install InputStream Helper
cs_cz: Instalovat InputStream Helper

[ctx: #30624]
en: Requires Kodi 17+
cs_cz: Vyžadován Kodi 17 a novější

[ctx: #30625]
en: InputStream Helper is already installed.
cs_cz: InputStream Helper je již nainstalován.

[ctx: #30626]
en: Delete temporary files
cs_cz: Smazat dočasné soubory

[ctx: #30627]
en: Rate video after watching
cs_cz: Ohodnotit video po sledování

[ctx: #30629]
en: IP whitelist (comma delimited)
cs_cz: IP bílého seznamu (vymezeno čárkou)

[ctx: #30630]
en: Save
cs_cz: Uložit

[ctx: #30631]
en: Successfully updated: %s
cs_cz: Úspěšně aktualizováno: %s

[ctx: #30632]
en: Enable API configuration page
cs_cz: Povolit konfigurační stránku API

[ctx: #30633]
en: http://<ipaddress>:<port>/youtube/api (see Advanced > HTTP Server)
cs_cz: http://<ipaddress>:<port>/youtube/api

[ctx: #30634]
en: YouTube Add-on API Configuration
cs_cz: API konfigurace pro doplňky YouTube

[ctx: #30635]
en: No changes detected, API keys were not updated.
cs_cz: Žádné změny. API KEY nebyl aktualizován.

[ctx: #30636]
en: Personal API keys are enabled.
cs_cz: Osobní API klíče jsou povolené.

[ctx: #30637]
en: Personal API keys are disabled.
cs_cz: Osobní API klíče jsou zakázané.

[ctx: #30638]
en: Bookmark this page to quickly add your keys in the future.
cs_cz: Záložka této stránky pro rychlé přidání Vašeho klíče.

[ctx: #30639]
en: Found personal API keys in api_keys.json, would you like to restore them? Choosing no will overwrite them.
cs_cz: Nalezen osobní API KEY v api_keys.json. Chcete jej obnovit? Touto volbou nebude přepsán.

[ctx: #30640]
en: Restore
cs_cz: Obnovit

[ctx: #30641]
en: Delete api_keys.json
cs_cz: Odstranit api_keys.json

[ctx: #30642]
en: Delete access_manager.json
cs_cz: Odstranit access_manager.json

[ctx: #30643]
en: Listen on IP
cs_cz: Poslech z IP

[ctx: #30644]
en: Select listen IP
cs_cz: Vybrat poslech z IP

[ctx: #30645]
en: Refresh after watching
cs_cz: Obnovit po sledování

[ctx: #30646]
en: Upcoming Live
cs_cz: Aktuální Živě

[ctx: #30647]
en: Completed Live
cs_cz: Kompletní Živě

[ctx: #30648]
en: API Key is incorrect. Settings - API - API Key
cs_cz: Chyba API KEY. Nastavení - API - API Key

[ctx: #30649]
en: Client Id is incorrect. Settings - API - API Id
cs_cz: Chyba ID klienta. Nastavení - API - API ID

[ctx: #30650]
en: Client Secret is incorrect. Settings - API - API Secret
cs_cz: Chyba klienta SECRET. Nastavení - API - API SECRET

[ctx: #30651]
en: Location
cs_cz: Poloha

[ctx: #30652]
en: Location radius (km)
cs_cz: Poloměr polohy (km)

[ctx: #30653]
en: Perform geolocation? Used for [B]My Location[/B]
cs_cz: Využíváte geolokaci? Použijte ji pro [B]Moje poloha[/B]

[ctx: #30654]
en: My Location
cs_cz: Moje poloha

[ctx: #30655]
en: Switch User
cs_cz: Přepnout uživatele

[ctx: #30656]
en: New user
cs_cz: Nový uživatel

[ctx: #30657]
en: Unnamed
cs_cz: Neoznačený

[ctx: #30658]
en: Enter a name for this user
cs_cz: Vložte jméno uživatele

[ctx: #30659]
en: User is now '%s'
cs_cz: Uživatelem je nyní '%s'

[ctx: #30660]
en: Users
cs_cz: Uživatelé

[ctx: #30661]
en: Add a user
cs_cz: Přidat uživatele

[ctx: #30662]
en: Remove a user
cs_cz: Odstranit uživatele

[ctx: #30663]
en: Rename a user
cs_cz: Přejmenovat uživatele

[ctx: #30664]
en: Switch user
cs_cz: Přepnout uživatele

[ctx: #30665]
en: Switch to '%s' now?
cs_cz: Přepnout nyní na '%s'?

[ctx: #30666]
en: Removed '%s'
cs_cz: Odstraněn '%s'

[ctx: #30667]
en: Renamed '%s' to '%s'
cs_cz: Přejmenován z '%s' na '%s

[ctx: #30668]
en: Play count minimum percent
cs_cz: Minimálně přehrávané (%)

[ctx: #30669]
en: Mark unwatched
cs_cz: Označit jako nesledované

[ctx: #30670]
en: Mark watched
cs_cz: Označit jako sledované

[ctx: #30671]
en: Clear playback history
cs_cz: Smazat historii přehrávání

[ctx: #30672]
en: Delete playback history
cs_cz: Smazat historii přehrávání

[ctx: #30673]
en: playback history
cs_cz: Historie přehrávání

[ctx: #30674]
en: Reset resume point
cs_cz: Obnovit bod

[ctx: #30676]
en: Just now
cs_cz: Právě teď

[ctx: #30677]
en: A minute ago
cs_cz: Před minutou

[ctx: #30678]
en: Recently
cs_cz: Nedávno

[ctx: #30679]
en: An hour ago
cs_cz: Před hodinou

[ctx: #30680]
en: Two hours ago
cs_cz: Před 2 hodinami

[ctx: #30681]
en: Three hours ago
cs_cz: Před 3 hodinami

[ctx: #30682]
en: Yesterday at
cs_cz: Včera

[ctx: #30683]
en: Two days ago
cs_cz: Před 2 dny

[ctx: #30684]
en: Today at
cs_cz: Dnes

[ctx: #30685]
en: Delete data cache database
cs_cz: Smazat data mezipaměti databáze

[ctx: #30686]
en: Clear data cache
cs_cz: Smazat data mezipaměti

[ctx: #30687]
en: data cache
cs_cz: data mezipaměti

[ctx: #30688]
en: Use for videos
cs_cz: Použít pro videa

[ctx: #30689]
en: Use for live streams
cs_cz: Použít pro stream Živě

[ctx: #30691]
en: Airing now
cs_cz: Nyní přehráváno

[ctx: #30692]
en: In a minute
cs_cz: Za minutu

[ctx: #30693]
en: Airing soon
cs_cz: Krátce přehráváno

[ctx: #30694]
en: In over an hour
cs_cz: Přes hodinu

[ctx: #30695]
en: In over two hours
cs_cz: Přes 2 hodiny

[ctx: #30696]
en: Airing today at
cs_cz: Dnes přehráváno

[ctx: #30697]
en: Tomorrow at
cs_cz: Zítra

[ctx: #30698]
en: Check my IP
cs_cz: Kontrola IP

[ctx: #30699]
en: HTTP server is not running
cs_cz: HTTP Server není spuštěný

[ctx: #30700]
en: Client IP is %s
cs_cz: IP klient %s

[ctx: #30701]
en: Failed to obtain client IP
cs_cz: Chyba získání IP klienta

[ctx: #30702]
en: Play with subtitles
cs_cz: Přehrát s titulky

[ctx: #30703]
en: Are you sure?
cs_cz: Opravdu chcete?

[ctx: #30704]
en: Use YouTube website urls
cs_cz: Použít URL webové stránky YouTube

[ctx: #30705]
en: Download subtitles
cs_cz: Stáhnout titulky

[ctx: #30706]
en: Download subtitles before starting playback? (Default: No)
cs_cz: Chcete stáhnout titulky před přehráváním? (Výhozí: Ne)

[ctx: #30707]
en: Untitled
cs_cz: Neoznačené

[ctx: #30708]
en: Play audio only
cs_cz: Přehrát pouze zvuk

[ctx: #30709]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. To increase the chances of retrieval add 8-10 videos to Watch Later via the web/app and retry.
cs_cz: Chyba získání ID seznamu 'Shlédnout později'. Přidejte sledovaná videa přes webovou aplikaci a zkuste to znovu.

[ctx: #30710]
en: Failed to retrieve Watch Later playlist id. Try again tomorrow without removing any of the videos.
cs_cz: Chyba získání ID seznamu 'Shlédnout později'. Zkuste to zítra bez odstranění videa.

[ctx: #30711]
en: Searching for Watch Later... Page %s
cs_cz: Vyhledávání pro 'Shlédnout později'... Strana %s

[ctx: #30712]
en: Rate videos in playlists
cs_cz: Hodnocená videa v seznamu

[ctx: #30713]
en: Added to Watch Later
cs_cz: Přidáno do 'Shlédnout později'

[ctx: #30714]
en: Added to playlist
cs_cz: Přidáno do seznamu

[ctx: #30715]
en: Removed from playlist
cs_cz: Odstraněno ze seznamu

[ctx: #30716]
en: Liked video
cs_cz: Video,které se mně líbí

[ctx: #30717]
en: Disliked video
cs_cz: Video, které se mně nelíbí

[ctx: #30718]
en: Rating removed
cs_cz: Hodnocení odstraněno

[ctx: #30719]
en: Subscribed to channel
cs_cz: Předplacené do kanálu

[ctx: #30720]
en: Unsubscribed from channel
cs_cz: Nepředplacené z kanálu

[ctx: #30721]
en: Default to WEBM adaptation set (4K)
cs_cz: Výchozí nastavení přizpůsobení WEBM (4K)

[ctx: #30723]
en: Proxy is required for mpeg-dash vods (see Advanced > HTTP Server)[CR]> 1080p and HDR requires InputStream Adaptive >= 2.3.14
cs_cz: Proxy je vyžadován pro MPEG-DASH [CR]> 1080p a HDR vyžaduje InputStream Adaptive >= 2.3.14

[ctx: #30726]
en: Uploads
cs_cz: Nahrát

[ctx: #30730]
en: Play (Ask for quality)
cs_cz: Přehrát (zeptat se na kvalitu)

[ctx: #30731]
en: The YouTube add-on now requires that you use your own API keys.[CR]For more information see the wiki: [B]https://ytaddon.page.link/keys[/B][CR][CR]Sorry for the inconvenience.
cs_cz: Doplněk YouTube nyní vyžaduje, abyste použil své vlastní API klíče. [CR]Pro více informací navštivte wiki: [B]https://ytaddon.page.link/keys[/B][CR][CR]Omlouváme se za nepříjemnosti.

[ctx: #30732]
en: Comments
cs_cz: Komentáře

[ctx: #30733]
en: Likes
cs_cz: Líbí se

[ctx: #30734]
en: Replies
cs_cz: Odpovědi

[ctx: #30735]
en: Edited
cs_cz: Upraveno
