XBMC-Addons - en to bg_BG translation catalogue (94 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Plugin for YouTube
bg_BG: Добавка за YouTube

[ctx: Addon Description]
en: YouTube is one of the biggest video-sharing websites of the world.
bg_BG: YouTube е един от най-големите уеб сайтове за споделяне на видео в целия свят.

[ctx: #30000]
en: General
bg_BG: Общи

[ctx: #30001]
en: Username
bg_BG: Потребител

[ctx: #30002]
en: Password
bg_BG: Парола

[ctx: #30009]
en: Always ask for the video quality
bg_BG: Запитване за качеството на видеото преди възпроизвеждане

[ctx: #30020]
en: Allow 3D
bg_BG: Разреши 3D

[ctx: #30021]
en: Show fanart
bg_BG: Показвай фен-арт

[ctx: #30022]
en: Items per page
bg_BG: Брой елементи на страница

[ctx: #30023]
en: Search history size
bg_BG: Историята на търсенията да пази последните

[ctx: #30024]
en: Cache size (MB)
bg_BG: Размер на кеша (MB)

[ctx: #30025]
en: Enable setup-wizard
bg_BG: Включи помощника за настройване

[ctx: #30026]
en: Override view
bg_BG: Налагай на изглед

[ctx: #30027]
en: View: Default
bg_BG: Изглед: Стандартен

[ctx: #30028]
en: View: Episodes
bg_BG: Изглед: Епизоди

[ctx: #30029]
en: View: Movies
bg_BG: Изглед: Филми

[ctx: #30030]
en: Execute setup-wizard?
bg_BG: Да стартира ли помощника за настройване?

[ctx: #30031]
en: Advanced
bg_BG: Допълнителни

[ctx: #30032]
en: View: TV Shows
bg_BG: Изглед: ТВ Сериали

[ctx: #30033]
en: View: Songs
bg_BG: Изглед: Песни

[ctx: #30034]
en: View: Artists
bg_BG: Изглед: Артисти

[ctx: #30035]
en: View: Albums
bg_BG: Изглед: Албуми

[ctx: #30036]
en: Support alternative player
bg_BG: Поддръжка за алтернативен плейър

[ctx: #30101]
en: Add to addon favs
bg_BG: Добави към любимите (на добавката)

[ctx: #30102]
en: Search
bg_BG: Търси в Youtube

[ctx: #30103]
en: Library
bg_BG: Библиотека

[ctx: #30104]
en: Highlights
bg_BG: Препоръчани

[ctx: #30105]
en: Archive
bg_BG: Архив

[ctx: #30106]
en: Next Page (%d)
bg_BG: Следваща страница (%d)

[ctx: #30107]
en: Watch Later
bg_BG: За гледане по-късно

[ctx: #30108]
en: Remove
bg_BG: Премахни

[ctx: #30109]
en: Latest Videos
bg_BG: Най-новите видеоклипове

[ctx: #30110]
en: New Search
bg_BG: Ново търсене

[ctx: #30111]
en: Sign In
bg_BG: Вход

[ctx: #30112]
en: Sign Out
bg_BG: Изход

[ctx: #30113]
en: Rename
bg_BG: Преименуване

[ctx: #30114]
en: Confirm delete
bg_BG: Потвърждаване на изриване

[ctx: #30115]
en: Confirm remove
bg_BG: Потвърждаване на премахване

[ctx: #30116]
en: Delete "%s"?
bg_BG: Изтриване на "%s"?

[ctx: #30117]
en: Remove "%s"?
bg_BG: Премахване на "%s"?

[ctx: #30118]
en: Delete
bg_BG: Изтрий

[ctx: #30119]
en: Please wait...
bg_BG: Моля изчакайте...

[ctx: #30120]
en: Clear
bg_BG: Изчисти

[ctx: #30500]
en: Channels
bg_BG: Канали

[ctx: #30501]
en: Playlists
bg_BG: Плейлисти

[ctx: #30502]
en: Go to %s
bg_BG: Към %s

[ctx: #30503]
en: Show channel fanart
bg_BG: Показвай фен-арт и за канали

[ctx: #30504]
en: Subscriptions
bg_BG: Абонаменти

[ctx: #30505]
en: Unsubscribe
bg_BG: Отписване

[ctx: #30506]
en: Subscribe
bg_BG: Абониране

[ctx: #30507]
en: My Channel
bg_BG: Моят канал

[ctx: #30508]
en: Liked Videos
bg_BG: Харесани видеоклипове

[ctx: #30509]
en: History
bg_BG: История

[ctx: #30510]
en: My Subscriptions
bg_BG: Абонаменти

[ctx: #30511]
en: Queue video
bg_BG: Добави към опашката

[ctx: #30512]
en: Browse Channels
bg_BG: Сърфиране в каналите

[ctx: #30513]
en: Popular right now
bg_BG: Популярни в момента

[ctx: #30514]
en: Related Videos
bg_BG: Сродни видеоклипове

[ctx: #30515]
en: Auto-Remove from 'Watch Later'
bg_BG: Премахвай автоматично от 'Watch Later'

[ctx: #30516]
en: Folders
bg_BG: Папки

[ctx: #30517]
en: Subscribe to %s
bg_BG: Абониране за %s

[ctx: #30518]
en: Go to '%s'
bg_BG: Отворете '%s'

[ctx: #30519]
en: and enter the following code:
bg_BG: и въведете следния код:

[ctx: #30520]
en: Add to...
bg_BG: Добавяне към...

[ctx: #30521]
en: Select playlist
bg_BG: Създаване на плейлист

[ctx: #30522]
en: New playlist...
bg_BG: Нов плейлист...

[ctx: #30523]
en: Language
bg_BG: Език

[ctx: #30524]
en: Select language
bg_BG: Изберете език

[ctx: #30525]
en: Select region
bg_BG: Изберете държава

[ctx: #30526]
en: Adjust
bg_BG: Настройване

[ctx: #30527]
en: Language and region?
bg_BG: Език и държава?

[ctx: #30528]
en: Rate...
bg_BG: Оценете...

[ctx: #30529]
en: I like this
bg_BG: Това ми харесва

[ctx: #30530]
en: I dislike this
bg_BG: Това не ми харесва

[ctx: #30531]
en: Play all
bg_BG: Пускане на всички

[ctx: #30532]
en: Default
bg_BG: Стандартно

[ctx: #30533]
en: Reverse
bg_BG: Обръщане

[ctx: #30534]
en: Shuffle
bg_BG: Разбъркване

[ctx: #30535]
en: Select the order of the playlist
bg_BG: Изберете подреждане за видеоклиовете

[ctx: #30536]
en: Updating Playlist...
bg_BG: Обновяване на плейлист...

[ctx: #30537]
en: Play from here
bg_BG: Възпроизведи от тук

[ctx: #30538]
en: Disliked Videos
bg_BG: Нехаресани видеоклипове

[ctx: #30539]
en: Live
bg_BG: На живо

[ctx: #30540]
en: Play with...
bg_BG: Възпроизведи с...

[ctx: #30541]
en: Show channel name in description
bg_BG: Показвай името на канала в описанието

[ctx: #30542]
en: rtmpe streams are not supported
bg_BG: Потоци тип rtmpe не се поддържат

[ctx: #30543]
en: Refresh
bg_BG: Опресни

[ctx: #30544]
en: More Links from the description
bg_BG: Още връзки от описанието

[ctx: #30545]
en: No further links found.
bg_BG: Не са намерени повече връзки.

[ctx: #30546]
en: Please log in twice!
bg_BG: Моля, влезте два пъти!

[ctx: #30547]
en: You must enable two applications so that YouTube is functioning properly.
bg_BG: За да функционира добавката YouTube е необходимо да се активират две програми.

[ctx: #30548]
en: More...
bg_BG: Още...

[ctx: #30549]
en: No videos streams found
bg_BG: Не са открити видео потоци

[ctx: #30550]
en: Region
bg_BG: държава
